Cyberpunk 2077’nin İlk Büyük Yaması Yayınlandı!

0
1718
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

 Cyberpunk 2077’nin ilk büyük güncellemesi artık PC sürümü, konsollar ve Stadia için yayınlandı. Yayınlanan ilk yama gelecekteki diğer güncellemeler için bir başlangıç, aynı zamanda bu yama bellek kullanımı ve çökme sorunlarını da kapsıyor. 

Cyberpunk 2077 çalkantılı bir lansman ile ortaya çıktı, Oyunun geliştiricisi CD Projekt Red, Ocak 2021’in başlarında Ocak ayının sonunda büyük bir güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu. Bu yazılım yaması nihayet geldi ve hata düzeltmelerini kapsayan yama kullanıma sunuldu.

Geliştirici CD Projekt Red, bir tweet’te güncellemenin gelecekteki yamalar için de “zemin hazırladığını” açıkladı:

Konsol sürümlerinde Cyberpunk 2077’nin hatalarla dolu olduğu ve PlayStation 4 ve Xbox One’da oldukça kötü performans gösterdiği söyleniyordu. Bu yama ile umarız ki bu hatalar giderilmiştir.

Cyberpunk 2077 piyasaya sürülmesinden bir ay sonra 1.1 yamasını kullanıma sunuldu. CD Projekt Red bu yamayı ikinci bir yamanın takip edeceğini duyurdu, stüdyo yeni yamanın “daha büyük, daha önemli bir güncelleme” olarak adlandırdı ve “yama 1.1’den sonraki haftalarda” geleceğini açıkladı.

Geliştirici ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series X için ücretsiz bir optimizasyon güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bu güncellemenin önümüzdeki aylada çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz