25 Liralık Steam Oyunu Ücretsiz! Hemen İndirin!

0
842

Epic Store, bu sene de yine ücretsiz oyunları karşımıza çıkarıyor. Epic Store üzerinden kısa bir süre için ücretsiz olarak sunulan oyunlar köşemizde bugün Horace var. Bu oyun çok seviliyor ve pek çok kişiye renkli bir görüntü sağlıyor. Zaten oyunun bu kadar tutma sebebi ise içeriğindeki dinamiklik ve keyifli kullanım oluyor. Hem geleneksel yaklaşımlar hem de estetik bir dilde ön plana çıkarılan çözümler her oyun için bir yenilik ve seçenek oluşturuyor.

Standart Steam fiyatı 25 TL olan oyunlar, Epic Store üzerinden bir süre boyunca ücretsiz sunuluyor. Hemen indirerek sizler de bu oyuna arşivinize ekleyebilir ve kendinize dair yenilikleri ve seçimleri organize edebilirsiniz. Oyunları kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. Epic Store’un ilgi çekici ücretsiz oyun hediyeleri devam ediyor. Firmanın bu haftaki ücretsiz oyunu ise Horace oldu.

Güncel oyunları indirmek için tıklayın!

Oyunu indirmek için tek yapmanız gereken aktif bir kullanım yaratmak ve bu süreçleri kendi içinde değerlendirmeniz olacaktır. Daha rahat ve daha hızlı bir kullanım ile birlikte sizler de kendinize dair çalışmaları ve yenilikleri kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Horace, zaman zaman 2019’un en iyi platform oyunu olarak da nitelendiriliyor. oldukça ilginç bir oyun olan Horace’da bir robot olarak yaşamı, evreni ve Douglas Adams’ı öğreniyoruz. Ayrıca oyunda başka klasik oyunlar da oynayabiliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz