31 TL’lik Steam Oyunu Epic Games’ta Ücretsiz!

0
868

Yeniden bir ücretsiz oyun dağıtımı ile karşımıza çıkan Epic Games, özellikle insanların oyunlara karşı olan bakışını çok daha farklı bir noktaya çekiyor. Bu yüzden Steam üzeride 31 TL olan oyun, Epic Games üzerinde ücretsiz şekilde sunulmaya balandı.

Dünyanın belki de en popüler oyun platformu olan Steam, büyük bir rekabet ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle insanların iletişim konusundaki beklentilerini hızlı bir çaba ile karşılayan Steam, kişisel beklentileri de büyük ve hızlı bir yapıda bizlere sunmaya devam ediyor. Hem daha hızlı, hem de daha istekli bir oyun sistemi üzerinde tek yapılması gereken hızlıca oyunları indirmeniz olacaktır.

Hyper Light Drifter oyunu kısa süreliğine ücretsiz!

Kısa süreliğine ücretsiz olan bu oyun herkesi kendi içinde ön plana çıkarıyor ve gayet keyifli bir oyun süreci yaratıyor diyebiliriz. Bu yüzden süreçleri ve beklentileri de aşama aşama yenilemek ve ortaya çıkarmak gerekiyor. Tek yapılması gereken süreçleri büyütmek ve yenilettirmek olacaktır. Güncel olarak sunulan bu oyunu tek tıklama ile indirmek için hemen sisteme giriş yapabilirsiniz.

Oyunun minimum gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
  • İşlemci: 1,2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB ekran kartı (DirectX 10)
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz