4 Araç Forza Horizon 4 Eklentisi Geldi!

0
853

Oyun dünyasının vazgeçilmezlerinden olan ve geleneksel yaklaşımları ile bizlere çözüm üreten pek çok seçenek var. Bunlar arasında oldukça güçlü ve hızlı bir çalışma sunuluyor ve kişisel seçenekleri de kendinize göre kullanabiliyorsunuz.

Seri olarak çok sevilen ve son oyunlardan olan bu oyun, pek çok yeni özelliği ile insanlardan ilgi istiyor ve dikkatleri üzerine çekiyor. Sevilen serinin son oyunu Forza Horizon 4’ün piyasaya çıkışının üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçti. Her türlü çalışmayı ve farklı yapıları kendi içinde organize etmiş olan ve kişisel olarak dengelemek isteyen herkes, farklılıkları da bu süreçlerde karşımıza çıkarmaya devam ediyor.

Amaçların ve yeniliklerin çözümleri ile ilgili olarak sizler için değişken bir dilde ilerlemesi için de sizler kendinize göre bir çabaya dahil olabiliyorsunuz. Popüler yarış oyunu geçen sürenin ardından geliştiricisi tarafından güncellemeler almaya tam gaz devam ediyor. Oyunun battle-royale modu ‘Eliminator’ için eklenen yeni araçlar bu güncellemelerin en yenisi oldu.

Bu mod çok bekleniyordu!

Keyifli ve etkili bir çalışma ile birlikte organize edilecek olan her türlü seçimi ve beklentiyi sizler de kolaylıkla kullanabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz. Forza Horizon 4 oyuncuları uzun zamandır bazı araçların oyuna eklenmesini istiyordu. Yeni güncelleme sayesinde beklenen tam 4 yeni araç oyundaki garajınıza eklenebilir hale geldi. Daha rahat ve daha etkili bir seçenek için sizler de zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçlarınıza dair de geniş bir çalışma yaratın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz