Akıllı Telefon Gimbali Geliyor!

0
843

Akıllı telefon teknolojilerine dair ön plana çıkarılan pek çok şey var. İnsanların isteklerine ve beklentilerine dair ön planda yer alan bütün bu seçimleri ve fırsatları tek bir tıklama ile ön plana çıkarabiliyoruz. Bu sefer teknolojik ilerlemeler kendi hikayesini de ön plana çıkarmaya başladı. Peki ama bu sefer nedir gelen? Hemen bakalım!

Çin merkezli bir şirket olan Hohem Teknoloji şirketi, yeni bir ürün duyurdu ve bu ürünü de Ces 2020 kapsamında karşımıza çıkardı. Şubat ayında tahmini olarak piyasaya sürülecek olan bu ürün, farklı özelliklere sahip. En azından benzerleri ile minimum olarak aynı işi yapsa da max. olarak çok daha farklı algoritma ve yazılımlara sahip.

ABD üzerinde yapılan tanıtım fuarında, CES üzerinde pek çok marka kendine has çalışmalarını ön plana çıkarmaya devam ediyor. Teknolojik ilerlemeleri ve düzenlemeleri kullanmak adına sizler de kendinize göre bir düzenleme yapabilir ve bu düzenlemeleri de öncelikli olarak kullanmaya bşalayabilirsiniz. Akıllı hafif telefon gimbalı oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor. Peki ama nedir bu ürünün alametifarikası derseniz gelin göz atalım.

Yeni nesil teknolojilere sahip ve akıllı!

Pek çok kişiye uzak bir kelime olsa da, stabilizatör olarak dahi hatırlayabileceğiniz bir ürün diyelim. Bu ürünün amacı hareket halinde çekim yaparken hareketi kameraya dahil etmemek ve titreşimi engellemek. Siz çekim esnasında koşsanız dahi kamera hiç koşmadığınızı kaydedecek öyle diyelim. Odaklanma konusunda ve kullanım konusunda el beceriniz olmasa dahi bu ürünü kullanabileceksiniz diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz