Artık PS4 Üzerinden Disney+ İzlenebilecek!

0
963

Pek çok sinema ve dizi severin karşısında yer alan ve özellikle yeni bir akım olarak insanlara duyurulan Disney+, hayatımıza bir şekilde girdi. Henüz Türkiye üzerinde yayın lisansı yok ama yakın zamanda gelmesi yakındır. Bu yüzden yeni gelen güncellemeye dair size bir haber sunmak istiyoruz.

Disney+ özellikle insanların sevdiği Marvel ve Disney işlerini izleyebileceği, bunun dışında harici yapım şirketlerinin işlerini de karşımıza çıkaran bir platform olarak yayın hayatına başladı. Bu konuya dair söyleyecek o kadar fazla hikaye ve çalışma var ki, herkes için kolay ve pratik bir yöntem sunuluyor. Peki ama bu platformu PS4 üzerinden nasıl seyredeceğiz? Aslında süreç oldukça basit ve pratik diyebiliriz.

Disney Plus tarafından sunulan içerikleri PS4 üzerinden seyretmek için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte pek çok kişinin ihtiyacına çözüm üretmiş oluyor. Çünkü PS4 sadece bir oyun konsolu değil, alternatif bir multimedya çözümü de sunuyor insanlara. İsterseniz gelin şimdi de sürecin nasıl işleyeceği ve neler yapılacağına dair düşünelim.

Süreç çok basit!

PS4 store üzerinden Disney+ uygulamasını indirin ve giriş yapın. Hesabınıza buradan giriş yaparak kolaylıkla Disney+ içeriklerinizi seyredebileceksiniz. Sizin için oldukça hızlı ve pratik bir dilde organize edilecek olan bu çözümler için uygun bir kullanım yeterli olacaktır.

Aşama aşama üyelik alarak bu süreci yaparsanız, PS4 üzerinden 4K kalitesine kadar içerikleri seyredebilir ve incelemeye devam edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ve yüksek inceleme çözünürlüklü olarak organize edilen bütün çalışmaları kendinize göre kullanmaya hazır mısınız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz