Battlefield 5 İçin İntro Yayınlandı!

0
901

Battlefield 5’in yeni DLC paketi ‘Into the Jungle’ın çıkışına günler kala oynayış ve yeni özellikleri tanıtan yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda oyuna gelecek yeni silahlar, haritalar ve karakterlerden bahsedildi. Battlefield 5, dahil olduğu serinin öncül üyelerinin üzerine gelişmiş bir şekilde inşa edilmiş, başarılı bir oyun oldu.

Çıkışının üzerinden 1 yıl geçmiş olan oyun, oyunculara oldukça yüksek kaliteli bir FPS savaş atmosferi sundu. PC, PS4 ve Xbox One platformları üzerinden oynanabilen Battlefield 5; hâlâ kendisini yenileyen, sevenlerini sevindiren güncellemeler yayınlayarak tazeliğini korumaya devam ediyor.

İşte karşınızda yeni Jungle DLC fragmanı!

Söz konusu fragman, oyuna dair pek çok konuda bilgi veriyor aslında. İnsanlar için bu oyunun keyfini almak, oldukça güzel ve net sonuçlar yaratacak diyebiliriz. Oyun için duyurulan son ek paket (DLC); konusu Solomon Adaları’nda geçen, Amerikanlar ve Japonların arasındaki çatışmaya odaklanan ‘Into the Jungle’ oldu. Tahmin edilenden daha düşük bir başarıya sahip olmuş Battlefield 5’in başarısını arttıracağı düşünülen ve 6 Şubat’ta çıkarılacak olan DLC paketinin ayrıntıları, paketin yeni yayınlanan fragmanında oyunseverlere aktarıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz