Call of Duty Yeni Güncelleme Geldi!

0
875

Popüler birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Modern Warfare’in yeni güncellemesi yayınlandı. Yeni güncellemeyle oyuna yeni çok oyunculu modlar eklendi ve silahlarda önemli dengeleme değişiklikleri yapıldı. Call of Duty: Modern Warfare’ın oyuna yenilikler getiren yeni güncellemesi yayınlandı.

Yeni güncelleme ile birlikte yeni modlar ve silah dengelemeleri oyuna eklendi, ayırca bazı hata düzeltmeleri yapıldı. Değişiklikler büyük ölçüde Modern Warfare’ın çok oyunculu modları üzerinde yapıldı.

Yeni modların yanı sıra çok oyunculu haritalarda da bazı değişiklikler yapıldı. Kış temalı Winter Docks haritası oyun listesinden kaldırıldı ve Capture the Flag modu, Hızlı Oyun filtresine eklendi. Son olarak Shipment 24/7 modu geri döndü ve Shoot the Ship’in yerini aldı.

Pek çok yeni dengeleme var!

Silah dengelemelerine gelecek olursak; oyunda en çok kullanılan iki silah olan hafif makineli tüfek MP5 ve taarruz tüfeği M4 nerf’lendi. MP5’in kafadan vuruş çarpanı düşürüldü. Yani kafadan yapılan vuruşlar eskisi kadar ölümcül olmayacak.

Ayrıca silahın menzili azaltıldı. Aynı şekilde M4’ün de kafadan vuruş hasarında önemli bir azalma oldu. Diğer yandan M13’ün menzili artırıldı ve kafadan vuruş hasarı küçük bir miktar yükseltildi. Silah dengelemelerinin dışında bazı oyun içi hatalar da düzeltildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz