Google Play Store Karanlık Tema Artık Tüm Android Cihazlarda Kullanılabilir!

0
1193
Google Play Store Karanlık Mod
Google Play Store Karanlık Mod

Günümüzde kullanıcılar artık akıllı telefonları okumak için çok fazla zaman harcar hale geldi. Karanlık temaya sahip uygulamalar göz sağlığı açısından kullanıcılar tarafın daha çok tercih ediliyor. Neyse ki, birçok geliştirici, tüketicilerin karanlık bir temaya sahip olmayan bir uygulamayı kullanmayı tercih etmediğini artık anladı.

Google , diğer birçok büyük geliştirici gibi birçok uygulamasına karanlık mod ekledi . En çok talep edilen özelliği alan en son uygulama ise Google Play Store uygulaması oldu. En çok kullanılan Google uygulaması olmaması, büyük olasılıkla şirketin uzun zamandır beklenen karanlık modu diğer uygulamalardan daha sonra bu uygulamaya getirmesine neden oldu. 

https://twitter.com/GooglePlay/status/1237755190704590850

Play Store’un yeni karanlık teması artık tüm Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Ayarlar menüsü altında temalar sekmesinden etkinleştirmeniz gerekiyor.  Genellikle, Sistem varsayılanı olarak ayarlı görünüyor, ancak şimdi Koyu veya Açık olarak değiştirebilirsiniz.

Android cihazın modeli ve sürümü fark etmeksizin, bu hafta Google Play Store’daki karanlık temayı görüyor olmanız gerekiyor. Şu anda telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz