Instagram Boomerang’a 3 Yeni Özellik Geldi!

0
1155

Instagram, hikayeler için Boomerang kamera moduna ‘SloMo’, ‘Echo’ ve ‘Duo’ seçenekleriyle üç yeni özellik daha ekledi. Bu üç yeni özellik sayesinde videolara yeni efektler eklenebilecek. Yeni seçenekler ile Instagram Hikayelerinizi canlandırmak için Boomerang modun da kullanabileceğiniz yeni efektler olacak. Buna ek olarak, Instagram videonuzu daha iyi kontrol edebilmeniz için Boomerang video döngüsüne ‘kırpmak ve değiştirmek’ için yeni bir ekran ekledi.

Boomerang’ın yeni SlowMo özelliği video hızını yarıya düşürüyor ve görüntü içerisindeki her 8 kareyi 1 saniye yerine 2 saniye oynatarak görüntüyü yavaşlatıyor. Diğer yeni özellik Echo ise, video içerisindeki hareketli nesnelerin arka planına yarı saydam bir iz görünmesi için hareket bulanıklığı efekti ekiyor. Görüntülere Çift görme etkisi yaratıyor.Duo özelliği ise videonuzu başlangıç hızı ile geri sarar. Yani hem hızlandırır hem de yavaşlatır.

Şimdilik üç yeni özellik güncellemesi sunulmuş olsa da farklı yeni efekt çalışmaları devam ediyor. Son sürüm güncellemesi ile yeni efektler cihazına gelecek.

https://twitter.com/instagram/status/1215696803338735617

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz