Lenovo K11 NBTC Sertifikası Aldı!

0
850
Lenovo K11 XT2053-3

 Lenovo bir süredir yeni modeli Lenovo K11 akıllı telefonu üzerinde çalışıyor. Lenovo yeni modeli için 2019’un ortasından bu yana bir çok sertifika başvurusunda bulundu ve artık yakın zaman da piyasaya sürülmesi bekleniyor. En son Tayland NBTC üzerinden sertifika aldığı ortaya çıktı. Genellikle markalar sertifikalandırma sonrası akıllı telefonlarını piyasaya sürer, ancak Lenovo K11 bazı sertifikaları almış olmasına rağmen oldukça uzun süredir piyasaya sürülmedi.

Lenovo K11 Özellikleri

Lenovo K11’in 4GB RAM, 32GB depolama alanı ve Android 9.0 Pie ile birlikte orta sınıf bir akıllı telefon olması bekleniyor. Şu anda yeni çıkan üst seviye telefonlar Android 10 ile piyasaya sürülüyor, Lenovo’nın orta seviye telefonun Android 9 ile piyasaya çıkması ise normal bir durum. Akıllı telefonun diğer özellikleri henüz belli değil.

Lenovo K11 NBTC Sertifikası
Lenovo K11 NBTC Sertifikası

Lenovo’nın, model numarası ‘L’ karakteri ile başlayarak adlandırılıyordu, ancak bu yeni modelde ‘XT’ karakteri kullanılarak numaralandırılmış. ‘XT’ model numarası Motorola’nın cihazlarında görünüyordu, görünen o ki Lenovo bu konuda da bir değişikliğe gitmiş. Önceki yapılan sızıntı haberlerinde ve sertifika dosyalarında Lenovo L38083 model numarasını taşıyordu.

En son sertifika dosyalasında Lenovo K11’in farklı bir varyasyon modelleri ile çıkabileceğini de gösteriyor. Lenovo K11’in ‘Plus’ veya ‘Pro’ gibi ne tür varyasyonlar ile geleceği belli değil, ancak bu şekilde varyasyonlar ile cihazın piyasaya sürülme olasılığı oldukça güçlü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz