Linux Kullanıcıları EA Tarafından Engelleniyor!

0
783

Linux kullanıcıları tarafından yardımcı pragramlar ile kullanılan Microsoft yazılımları için pek çok platform farklı çözümler getiriyor. EA bu konuda çok net gelişimler getirmiş gibi görünüyor!

Günümüzün olmazsa olmazları arasında yer alan ve farklı yaklaşımlar ile ön plana çıkarılan bütün seçenekleri de kendine has bir dilde ortaya çıkaran sitemiz, sizler için de bu konuda bir güncelleme oluşturuyor. Bildiğiniz gibi EA oyun konusunda gelişmiş bir şirket ve ürettiği oyunlarla herkesi etkilemeyi başarıyor. Bu sayede söylenecek şeyler de değişken oluoyr.

Battlefield V oyununa erişim sağlayan Linux kullanıcıları için firma doğrudan engelleme kapılarını aşmış görünüyor. Yani doğrudan bir engelleme durumu mevcut diyebiliriz. Bu yüzden de değişken ve alternatif seçimler ile organize edilen her türlü seçeneği ve fırsatı kendine has bir yöntem ile kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Doğrudan engelleme durumu söz konusu!

Bu yüzden değişimleri ve kişisel çözümleri bu aşamalarla kullanmak için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Bireysel çalışmalar ve alternatif yenilikler için güncellemelerin hepsini sizler de kullanın ve organize edin.

Bizzat engelleme yapan firma, bu konuya dair tavrını net ortaya çıkarıyor ve herkes için net bir çalışma yapıyor. Diyor ki, bu durum bizim için bir kıstastı, bir şekilde kural ihlali yapıldığı için doğrudan bu kullanıcıları engelliyoruz. Yani tamamen bu mantık ile ilerlendiğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz