Nimo TV Türkiye’ye Giriş Yapıyor!

0
965

Çin merkezli çevrimiçi oyun yayın platformu olan Nimo TV, Gaming İstanbul etkinlikleri ile birlikte Türkiye’ye resmen giriş yapmış olacak. Nimo TV, bu hamlesi ile Twitch ve yeni yeni topluluğunu oluşturan Facebook’a rakip olacak.

Çin’in dünyaca ünlü oyun yayın platformu Nimo TV, sponsor olduğu Gaming İstanbul etkinliği ile Türkiye’de yer almaya hazırlanıyor. Gaming İstanbul’da Influencer Lounge, ana sahne ve giriş bilekliği sponsorluklarını üstlenen Nimo TV, etkinlikle beraber Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmış olacak.

Nimo TV’nin sponsoru olduğu Gaming İstanbul’un ana sahnesinde, 8 takım PUBG Mobile, 8 takım ise Mobile Legends Bang Bang turnuvalarında mücadele edecek. PUBG Mobile ve Mobile Legends Bang Bang turnuvaları Nimo TV üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

Oyunlarla ilgili eklemeler de olacak!

Oyun dünyasına dair de gelişmeleri yakından görebileceğimiz bu yeni eklemeler, en azından insanların bir şekilde yükselen oyunlara erişmesini sağlayacak. Bu yüzden de oyunlarla ilgili ek gelişmeler ve benzeri durumları tek bir tıklama ile buradan da görebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz