Oppo Find X2 Ekranı Çok Heyecanlandırıyor!

0
719

Heyecanlı bekleyiş sürerken yeni cihazla ilgili yeni duyurular ortaya çıkmaya başladı. Peki ama nedir bu beklentiler? Gelin birlikte göz atalım.

Akıllı telefon dünyasına sürekli yeni marka dahil oluyor ve Android işletim sistemi ile ilgili kullanım yapan marka çok fazla. Bu markalar gerçekten etkin bir ilerleme ile çözüm üretse de, kendine has bir çalışmayı da online olarak ortaya çıkarıyor. Oppo’nun ilerleyen zamanlarda tanıtacağı Oppo Find X2 hakkında ortada fazla bilgi olmasa da yeni detaylar ulaşmaya başladı. Yapacağınız her aşamayı ve yeniliği online olarak detaylayabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

Weibo’da yapılan paylaşıma göre Oppo Find X2, 120 Hz QHD+ ekrana sahip olabilir. Akıllı telefon piyasasında son zamanlarda sıkça duyduğumuz isimlerden olan Oppo, önümüzdeki aylarda yepyeni bir cihazıyla karşımızda olacak. Geleneksel bir yapıda sunulan bu ürün pek çok kişinin beklentisini de hızlı bir şekilde ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Beklentiler çok büyük!

Bu cihaz, neredeyse bir amiral gemisi özelliklerine sahip olması beklenen Oppo Find X2 ismiyle anılıyor. Profesyonelliğin olmazsa olmazlarından olan cihaz ile ilgili söyleyeceklerimiz her zaman değişiyor. Cihaz hakkında birkaç şey bilmemize rağmen bazı önemli detaylar hâlâ gün yüzüne çıkmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz