Oyunları Daha İyi Hissettiren Koltuk Çıktı!

0
833

Oyuncu koltukları pek çok kişi için ön plana çıkan ürünlerden biri oluyor. Bu konuda farklı ve ayrıntılı bir çalışmayı kişisel olarak kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Arcadeo üzerinde pek çok kişiye dair bir yapı sunuluyor ve oyuncu koltuğu da burada tanıtılıyor.

CES 2020 tarihinde tanıtılan oyuncu koltuklarından olan bir ürün var ki, oldukça etkili bir oyuncu koltuğu. Bu kez CES 2020 etkinliğinde tanıtılan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran teknoloji, oyun oynarken yaşanan deneyimi çok daha üst düzeylere taşıyabiliyor. Peki bunu nasıl sağlıyor? CES 2020’de tanıtılan yeni ürün, oynadığınız oyunun seslerine göre size gerçekçi his verme deneyimi sunuyor.

Arcade koltuğu tam anlamıyla etkileşim yaratıyor!

Oyuncu koltuğu olarak üretilen bu arcade ürünleri, tam anlamı ile kendine has bir dilde organize ediliyor. Piyasada bulunan koltuklara oranla çok daha etkili olan bu ürün, etrafınızda patlama vs olunca titreşim veriyor. 10 farklı dokunsal detay barındıran bu koltuk, kendine has bir çalışma yaratıyor ve mobil uygulama üzerinden her bir detay ön plana çıkabiliyor. Bu da hislerinizi daha da artırmayı sağlıyor haliyle.

Arcadeo oyuncu koltuğunun en iyi yanı ise yalnızca oyunlarda çalışmıyor olması. Koltuk, titreşimleri yalnızca sesi kullanarak oluşturduğundan her platformda kullanılabiliyor. Yani dilerseniz film veya dizi izlerken de bu koltukta oturarak izleme deneyiminizi daha da üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Fiyat politikası olarak bakınca henüz net bir şey olmasa da yakın zamanda satışa çıkacağı düşünülüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz