P47 5.0+EDR Kablosuz kulaklık

0
7159

P47 5.0+EDR Kablosuz kulaklık özelikleri ve detayları;Piyasada 30-50 TL seviyelerinde rahatlıkla bulunabilecek bir kulaklık. Çin üretimi bu kulaklıklar farklı ithalatçı firmalar tarafından Türkiye piyasasında satılmakta. Bu kulaklıklar Aliexpress ten alınsa dahi Türkiye fiyatlarıyla aynı fiyata gelmekte. Kulaklık aşağıda resimde ki gibi bir kutu ile gelmekte. Kutu içeriği, kulaklık, şarj adaptör ve kablosu, aux kablosu, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu. Kulaklık aşağıda resimde ki gibi bir kutu ile gelmekte. Kutu içeriği, kulaklık, şarj adaptör ve kablosu, aux kablosu, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu.

Kulaklığın piyasada farklı 5 adet rengi bulunmakta

Kulaklığın Bluetooth, SD kart ile MP3 dinleme ve radyo gibi özellikleri bulunmakta. Ayrıca kulaklık katlanabilir ve ayarlanabilir bir yapıya sahip.

Kulaklığın kullanımı;

Power düğmesini basılı tutularak açma ve kapama yapılıyor. Mod düğmesi ile radyo, mp3, bluetooth özellikleri arası geçiş sağlanıyor.

Radyo Frekans ayarlama, M tuşu ile radyo moduna geçin, Play pause (orta) tuşunu 2-3 sn basılı tutup bırakın  Bir dakika kadar bekleyin, frekanslar otomatik olarak bulunacak. Tarama sonrası sağ sol tuşlarla kanal değiştirebilirsiniz

Ses açma kapama, ileri geri düğmelerine basılı tutularak ses yükseltme ve alçaltma yapabilirsiniz. Düğmeleri bir kere basılması durumunda radyo frekans değişimi ve şarkı değişimi yapar.

MP3 yükleme, kullanılacak mini SD kart FAT32 biçiminde olmalı, aksi takdirde kulaklık diski okumadan radyoya geçer. Disk biçimlendirmeyi sitemiz içerisinden nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. SD kart takılması durumunda kullaklık ilk olarak mp3 ile çalışır.

Fiyat ve performans açısından sizi fazlasıyla mutlu edebilecek bir kulaklık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz