PubG Oyunu Dizi Mi Oluyor?

0
964

Pek çok kişinin severek oynadığı PubG oyunu dizi oluyor. Bu oyunun hikayesini anlatan dizi Youtube üzerinde yayınlanmaya başladı. Youtube dizisi olarak karşımıza çıkan dizinin hikayesine bakarsanız, gerçekten hızlı bir cevap veren yapısının olduğunu görebilirsiniz. Peki ama nedir dizinin konusu?

5 bölümlük olarak planlanan diziye dair incelemeler henüz yapılmış değil ama birkaç tıklama ile sizler de güncel seçimleri ortaya çıkarabilirsiniz. Dosti Ka Naya Maidan ismi ile karşımıza çıkan dizi için birbirinden farklı hikayeler ve oyun konuları var. Asıl çıkış noktası karakterler ve oyunun fenomen olma süreci olduğu için insanların ilgisini de hızlı bir şekilde çekiyor diyebiliriz. Bu farklılıklar ve beklentiler için daha kişisel, daha yoğun ve yenilikçi bir süreç içerisinde karşımızda bulunan çözümleri kullanabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linke tıklayarak sizler de ilk bölümü izlemeye başlayabilirsiniz.

Keyifli bir hikaye sizi bekliyor!

Farklı ve kendine has bir tarzı ile karşımıza çıkan dizi, yeni bir seri olarak akım olur mu bilemeyiz ama Hint yapımı bu dizi Youtube üzerinden izlenebilecek seviyede. Alt yazı seçeneği şu an yok ama her an yeni bir alt yazı eklemesi yapılabilir. Ülkemizde Hintçe konularla arası iyi olan pek çok kişi var. Bu konuları herkes ön plana çıkardığı için size de bir güzellik ve kolaylık sağlanmış olacak. Bu yüzden gecikmeyin ve hemen ilk bölümü seyretmeye başlayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz