Samsung Galaxy S11’in Dikkat Çeken Sızıntısı

0
930

Bildiğiniz üzere Twitter’dan bir hesap olan TweLeaks ve OneLeaks gibi oluşumlar sürekli olarak markaların yeni üretimi olacak olan tasarımların sızıntılarını paylaşmaktadır. Özellikle OneLeaks hesabından gelen sızıntıların %90’ı doğru çıkmaktadır. En azından paylaştığı sızıntı fotoğraflarına çok benzeyen telefon tasarımları ile çıkış yapmaktadır markalar.

Samsung Galaxy S11 Sızıntısı

Şimdi ise Samsung Galaxy S11 tasarımı hakkında sızıntılar paylaşan OneLeaks hesabına göre yeni tasarım gördüğünüz gibi olacak. Çerçeve konusunda gerçekten kendisini aşan Galaxy serisi ile yeni rekorlar kıracağa benziyor. Alttan ve üstten çerçeve kalınlığının neredeyse sıfıra yakın. Sınırların neredeyse zorlanacağı ve gerçek mana da yeni bir rekora imza atacak olan Samsung, bu tasarım ile rakiplerine büyük bir darbe indirmek istiyor olabilir. Ön kamera ve parmak izi sensörünün ekrana entegre edildiği görülmekte. Yan kenarları kavisli ve çerçevelerin sıfır olduğu tasarımlar da parmak izi sensörlerinin ekrana entegre olduğunu zaten biliyoruz. Amiral gemileri serisine yeni bir vurgun yapacak olan Galaxy S11, 6,39 inç ekran ve 5.000 mAh pil ile doyulmaz bir tat bırakmaya geliyor. Bugüne kadar gerçekleşmiş en klas üretim olacak olan Galaxy S11’in muhtemel özellikleri ise şu şekilde:

Samsung Galaxy S11 Özellikleri

8K 30FPS kayıt, Snapdragon 865 ve Exynos 990 ile gelmesini bekliyoruz. 6 GB RAM ve minimum 128 GB depolama ile gelmesi beklenen Galaxy S11, 8GB RAM ve 256 GB depolama seçeneği de sunabilir. 108 MP arka kamera ile gerçekten çığır açacak olan bu cihaz çok büyük ihtimalle Xiaomi ve Samsung ortaklığı ile üretiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz