Tarihin En İnce Chromebook’u Geliyor!

0
932

Samsung bu yıl yeni cihazları ile ilgili tanıtımlarını artırdı ve tarihin en ince cihazını sunmaya hazırlanıyor. Galaxy Chromebook cihazı ile karşımıza çıkan marka, gerçekten de pek çok kişiye aktif bir yenilik ve beklenti yaratıyor diyebiliriz.

Günümüzün geniş teknolojisi üreticisi olan Samsugn, Güney Kore devi olarak gerçekten güçlü bir çalışmaya ve donanıma sahip olarak hizmet sunuyor ve bu hizmetler yer yer hepimizi etkileyen bir detaya sahip. Amaç burada tamamen değişken ve hızlı bir yapı yaratmak olduğu için de kişisel olarak çözümleri organize etmek gerekiyor. Bu yazımızda da sizin için 9.9 mm boyutunda ve kalınlığında olan cihaz ile ilgili beklentileri sunmak istiyoruz.

Güney Koreli firmanın bu konuda dikkat çeken yeni cihazı, gerçekten de özellikleri ile gözleri kamaştırıyor ve herkes için çalışmaların tamamını organize etmeye devam ediyor. Galaxy Chromebook modunda yer alan çalışmalar ve yenilikler adına detayların tamamını ortaya çıkarmak için bir seçenek sizleri bekliyor olacak. En yeni ürünlerden olan Chromebook biraz daha tablet modunda bir cihaz olduğu için oldukça hızlı bir çalışma sunacak diyebiliriz.

Özellikleri çok dikkat çekiyor!

Cihazın özellikleri 16 Gb ram olarak başlıyor ve 1 TB’a kadar SSD desteği sunuyor. Bu yüzden de i5 işlemciye sahip ve gerçekten de önemli bir yükseliş sunuyor. Wİ-Fİ 6 ile stereo hoparlör ile birlikte gelen bu cihaz, parmak izi okuyucusuna ve 2 adet USB-C bağlantısına sahip.

Bakalım cihaza dair diğer detaylar nasıl çıkacak karşımıza?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz