Ünlü Oyun Kingpin Geri Dönüyor!

0
782

Heyecanlı bekleyişler ile karşımıza çıkan oyunlardan Kingpin geri geliyor ve insanların isteklerine dair çok güçlü çözümler sunuyor. Peki ama bu oyunun bu kadar sevilmesinin ve geri gelişinin nedeni nedir?

Oyun piyasası sürekli yeni bir beklenti içinde hareket ediyor. Bu da insanların tarzına ve beklentilerine çözüm üretmenizi sağlayabiliyor. 1990’lı yıllarda çıkışıyla ortalığı karıştıran ve Almanya’da yasaklanan Kingpin: Life of Crime, Kingpin: Reloaded olarak yeniden karşımıza çıkacak. Haliyle de kişisel seçimleri ve beklentileri organize ederek kendinize dair bir çözümü kullanmış olacaksınız.

Hem daha rahat, hem de daha etkili bir yapı içerisinde kişisel seçimleri kullanmak adına sizler de zaman kaybetmeyin ve çözümleri organize etmeye başlayın. Oyun, en çok tepki topladığı yönü için bu kez önlem almış durumda. Daha rahat ve daha estetik bir dilde büyümesi için sizler de zaman kaybetmeyin. 1990’ların sonuna doğru Kingpin isimli bir oyun piyasaya çıkmıştı. İhtiyaçların ve seçeneklerin tamamen değişmesi ve kişiselleşmesi için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Tartışmalı gerçeklik diye bir şey var!

Ancak bu oyun çıkışıyla birlikte yoğun eleştiriler almış ve o dönemin en tartışmalı oyunlarından biri ünvanını kazanmıştı. Oyun günümüzde çıksaydı belki de bu kadar tartışma yaratmazdı ancak dediğimiz gibi 1990’larda, oyunlar henüz bu kadar büyümemişken çıkmıştı. Bakalım karşımıza bu oyun nasıl bir ilerleme ile gelecek ve neler göreceğiz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz