Xbox Series X’in Yeni Resimleri Ortaya Çıktı!

0
1006

Geçtiğimiz sene Xbox Series X oyun konsolunun tasarım resimleri ve haber paylaşımları ortaya çıktı. Microsoft, hiç bir paylaşımında oyun konsolunun bağlantı noktalarını paylaşmadı. Bilinmeyen bağlantı noktalarından dolayı çeşitli söylenti haberleri yapıldı. Ancak şimdi Twitter’da bağlantı noktaları görünen bir resim paylaşıldı.

Görüntülerin, doğruluğu birkaç farklı kaynak tarafından doğrulandı, bu resimler ile yeni Xbox Series X oyun konsolunun görüntüleri tamamıyla ortaya çıkmış oldu.

Xbox Series X Bağlantı Noktaları

Xbox Series X bir Ethernet bağlantı noktasına, iki USB-A bağlantı noktasına, bir optik ses bağlantı noktasına, bir HDMI bağlantı noktasına ve güç soket bağlantısına sahip. İnce dikdörtgen portun ne için olduğu belli değil, ancak test ürünü için kullanılan teşhis portu olabilir.Diğer bir resimde de cihazın ön tarafında kullanım kolaylığı için bir adet USB-A bağlantı noktası görünüyor. Belki de bu bağlantı listesindeki en büyük eksiklik, Microsoft Xbox One da iki adet hdmi bağlantısı sunarken yeni konsolda bir adet hdmi bağlantısı sunmuş olması olabilir.

Konsolun bağlantı nokta seçenekleri resmi olarak duyurulmadı, Microsoft resimlerden farklı bağlantı nokta seçenekleriyle süpriz de yapabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz