Youtube Yasaklarına Dair Konuştu!

0
852

Youtube güncel yasaklarına dair bazı konularda konuşma yaptı ama bunu bir dergi üzerinden bazı uzmanlar aracılığı ile ön plana çıkardı.

Bu yüzden herkes için farklı ve ilerlemeye sahip olan aşamaları ve ayrıcalıkları bu konuya dair kullanabilir ve inceleyebilirsiniz. Yemek tariflerinden tutun da şehir gezilerine kadar pek çok Youtube kişisinin izleyebileceği içerikleri yapan bu kanallar nasıl bir ivme ile büyüyor?

Yapılan çalışmalarda platforma dair yeni denetimler ve yasaklamalar ile ilgili gündemler oluşmaya başladı. Küresel güven ve güvenlik birimi konusunda başkanlık yapan Matt Halprin, bu çalışmaya dair pek çok soru yanıtladı ve yasaklar ile ilgili ekibin başında olduğu için süreçlerin nasıl işlediğini anlattı.

Saldırganlık öncelikli yasak!

Özgür konuşmak ve saldırganlıkların dengesini yaratmak şu sıralar en büyük işmiş. Bu yüzden de yapılan bu çalışmaları güncel olarak ön plana çıkarıyormuş yönetim. Şirketin bu konudan en temel şeyi özgürlükler ve uyum dengesi imiş. Bunun dışında araştırmalar ve objektif çözümler her zaman farklı yapılarda online olarak karşımıza çıkmış oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz