11. Sezon Güncellemesi PUBG İçin Geliyor!

0
1069

Yeni harita ile yolda olan PUBG güncellemesi, günümüzün en önemli ilerlemelerini ortaya çıkarıyor ve karşımıza da büyük bir çalışma sunuyor. Herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dilde ilerleyecek olan bu aşamaların hepsini kendine has olarak kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Burada asıl amaç kişilerin beklentilerini ön plana çıkarmak oluyor.

2017 yılında hayatımızda yerini olan PUBG mobile oyunu, kendi içinde de geniş ve beklenti dolu bir sürece dahil oldu. Bu yüzden de aşama aşama büyümeye devam etti ve akıllı telefon teknolojilerine dair geniş çaplı bir süreç yaratılmış oldu. Herkes için yeni sezon çözümlerini ön plana çıkaran bu oyun, şimdi de 11. sezon harita güncellemesi ile karşımıza çıkmaya başladı. Burada amaç tamamen değişimi ve yenilikleri ortaya çıkarmak oluyor bu yüzden de.

Yeni oyun modu ile harita yolda!

Town ismi ile gelen yeni harita, yeni bir mod ile karşımıza çıkıyor. Bu sayede 4er kişilik kırmızı ve mavi iki farklı takım oluşuyor ve bu sayede oyunu kazanmak adına üslerin ele geçirilmesi gerekiyor. Yapılacak olan çalışmada 3 farklı üs yer alacağı için insanların beklentilerine dair de çözümler buradan gelmiş ve ön plana çıkarılmış oluyor. Her türlü seçimi ve ayrıntıyı kendi içinde kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Oyunlarla ilgili geniş çaplı bir ayarlama yapan sistemler, herkesi etkiliyor gibi görünüyor. Bu yüzden de aşama aşama değişen ve yenilenen süreçleri kullanabiliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz