Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü inceleme

0
2527

A101Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü ürününü 24.95 fiyat etiketiyle müşterilerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Uzun süredir teknolojik ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunan market zinciri, şu sıralar teknoloji dünyasının en çok ilgi çeken ürünlerine ağırlık vermiş durumda. Bu yazıda, ayrıntılı şekilde incelediğimiz Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü de bunlardan bir tanesi olacak.

Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Özellikleri

Cep telefonu, tablet, navigasyon cihazı ve oto aksesuar ürünleri ile tanınan Türk teknoloji şirketi Piranha, bir süredir sanal gerçeklik gözlüğü ürünü ile dikkat çekiyor. Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü, ekran boyutu 3,5-6 inç arasında olan iOS ve Android akıllı telefonlarla uyumlu çalışabiliyor. Gözlük ve telefonu kullanarak 3 boyutlu film ve oyun gibi içerikleri oynatabiliyorsunuz. Ayrıca 360 derece panoramik fotoğrafları da gözlük ile görüntüleyebiliyorsunuz.

Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü 2 yıl garanti ile birlikte geliyor.

Kutunun içinde 3D gözlüğün yanında, 1 adet mikrofiber temizleme bezi, yedek yapışkan ve kullanım kılavuzu ile garanti belgesi çıkıyor.

Gözlüğün dış malzemesi plastikten imal edilmiş olduğu için oldukça hafif bir ürün. Gözlüğün üst bölümünde bulunan çevrilebilir düğmelerle telefonu yerleştirdiğiniz bölümü uzaklaştırıp yakınlaştırabiliyorsunuz.

Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi, akıllı telefonu gözlüğün ön kapağını açıp içine yerleştiriyorsunuz. Kapakta yer alan yaylı sıkıştırma aparatı sayesinde 3.5 inç ile 6 inç arasındaki telefonları gözlükle birlikte kullanabiliyorsunuz.

Piranha 3D sanal gerceksik gozlugu telefon yerlestirme

Telefonu yerleştirirken, üst kenarını yaylı sıkıştırma aparatının olduğu tarafa yerleştirip hafif itiyorsunuz ve diğer kenarını da elinizle destek vererek alt tarafa yerleştiriyorsunuz.

Piranha 3D sanal gerceklik gozlugu telefon nasil takiliyor

Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü’nün görüntü kalitesi gayet güzel. Ses ise telefonunuzdan geliyor.

Yukarıdaki görselleri Youtube’da yayın yapan Pratik Bir Hayat adlı kanaldan aldık. Kanalın gözlük kutu açılımı videosunu şuradan izleyebilirsiniz.

Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü alınır mı?

Sanal gerçeklik dünyası o kadar geniş ki, bu konuda kendinizi tatmin edecek ürünler arıyorsanız cebinizden binlerce liranın çıkmasını peşinen kabul etmeniz gerekiyor. Ancak sanal gerçeklik nedir, nasıl bir deneyimdir diyorsanız ve bu tarz ürünlere ayıracak çok fazla bir bütçeniz yoksa, A101’in 24.95 TL fiyatla sattığı bu ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Çok ciddi sanal gerçeklik videoları ya da oyunları için kullanmanız biraz zor olabilir ancak çocuğunuz için eğitici 3 boyutlu videolar ve oyunlar için kullanabileceğinizi düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz