Age of Empires: Definitive Edition (4K) Şubat’ta PC’lerde!

0
1339
Age of Empires 4K

Age of Empires tutkunlarını heyecanlandıran gelişme, geçtiğimiz hafta Microsoft tarafından açıklandı. Age of Empires 4K sürümü ile Şubat’ta PC’lerde olacak!

Hala eski Babilliler’in Yunanlılarla nasıl rekabet edeceğini merak ediyor musunuz? Şimdi bu sorunun için bir de 4K ekleyebilirsiniz. Microsoft’un Age of Empires: Definitive Edition‘ı, 20 Şubat’ta PC’lere geliyor!

Dört aylık bir gecikmeden sonra yeniden hazırlanan strateji oyunu yeni grafik, ses ve çevrimiçi oyun seçeneği ile PC’ler için piyasaya sürülecek.

Clash of Clans. Clash Royale. Honor of Kings. Bunların hepsi son derece popüler mobil strateji oyunları ancak zamanları doldu. The Age of Empires, yeniden üzerimize bir güneş gibi doğuyor!

Microsoft, geçtiğimiz perşembe günü 90’lı yılların dev PC oyunu Age of Empires’ın, 20 Şubat tarihinde PC için 4K sürümü ile piyasaya çıkacağını duyurdu.

Uygarlıklar kurduğunuz ve savunduğunuz tarih odaklı bir strateji oyunu olan Age of Empires, 1997’de ilk kez piyasaya çıktı ve 2008 itibariyle 20 milyonun üzerinde oyun satan geniş bir franchise oluşturmaya başladı. Seride tamamen yeni bir oyun olan Age of Emipres IV, geçtiğimiz Ağustos ayında duyurulmuştu.

The Definitive Edition, oyunun 20. yıldönümü olan geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya çıkacaktı ancak ertelendi.

İlginizi Çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz