Amazon’da Assasin’s Creed Hikayesi ve Satışı!

0
845

Piyasaya bu sene çıkacak olan, en azından bu yıl için bir çıkış planı yapan Assassin’s Creed oyunu oldukça hızlı bir şekilde ön plana çıkarılıyor. E ticaret siteleri arasında büyük bir yapıda sunuluyor.

Geçtiğimiz yıllarda ön plana çıkarılan ve 2020 yılında çıkacağ bilinen bu oyun, pek çok kişi için heyecan uyandırıyor. Assassin’s Creed oyunu ile ilgili pek çok söylenti olsa da asıl heyecan kişilerin oyunun hikayesine duyduğu merak ve heyecan ile ön plana çıkıyor. İnsanların iddialarını güçlendiren her türlü yaklaşım ve beklenti geleneksel çözümleri ortaya çıkarıyor.

Amazon üzerinde yapılan paylaşımda Assassin’s Creed valhalla edition isimli bir oyun bulunuyor ama bu oyun şu an için net bir şekilde belli olmuyor. Yani bu ilan gerçek mi yoksa sahte mi henüz net olmadığı için, hesabın doğruluk payının da yüksek olduğu görülüyor.

Oyuna dair sunulan satış bilgileri de gerçekten insanlara farklı bir beklenti yaratıyor. Hikayenin Nordik temalı olacağını söyleyen oyun, oldukça ciddi seviyelerde ilerleyecek ve hayatın bazı mitleri üzerinde duracak. Antik mitler ile ilgili uzaktan referanslar sunan oyun yine kendine has yaklaşımları da ön plana çıkaracak diyebiliyoruz.

Güçlü bir bekleyiş var!

Güçlü bir bekleyiş var ve bu bekleyişler kendilerine has yapıları da organize eden bir seçenek sunuyor. Oyun herkes için farkındalık yaratabiliyor ve bu süreçleri de kişisel olarak ön plana çıkarmaya devam ediyor. Assassin’s Creed oyununa dair merakla beklenen yeni seriler bakalım nasıl çıkacak karşımıza?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz