Android Google Fotoğraflar Uygulamasına Önemli Bir Güncelleme Geldi!

0
1548
Google Fotoğraflar Uygulaması
Google Fotoğraflar Uygulaması

Google Fotoğraflar uygulaması 2016’dan bu yana tasarımla ilgili en büyük güncellemeyi alıyor. Güncelleme arayüzde anında fark edilir değişiklikler getiriyor: üst menü, arama çubuğu ile birlikte kaldırıldı.

Arama seçeneği artık alt gezinme çubuğunda, diğer dört sekmenin yanında bulunabilir: Fotoğraflar, Sizin için, Paylaşım ve Kitaplık. Arama sekmesine dokunduğunuzda, hemen açılır pencere yerine, birkaç kategoride öneriler alırsınız. Bu yeni özellik Google’ın nesne tanıma algoritmalarını kullanıyor. Önceden sıralanmış resimlere sahip olmak aradığınızı bulmanıza yardımcı olacak. Ekran görüntüleri, Selfie’ler, Videolar, 360 Fotoğraflar, PhotoScans ve Hareketli ​​Fotoğraf Videolar aşağıda gruplandırılmış.

Ayrıca, artık albümler sekmesi kaldırıldı, albümlere, arşiv, çöp kutusu ve sık kullanılanlarını da içeren yeni Kitaplık bölümünde ulaşılıyor. Başka bir değişiklik, Fotoğraf ayarları, Yardım ve Geri Bildirim ve iPhone’dan uygulama bölümünün sürümüne benzeyen telefonunuzdan depolama alanı boşaltma seçeneği sunan hesap seçici menüsü.

Ne yazık ki, bu bir sunucu tarafı güncellemesi gibi görünüyor ve kullanıcıların sadece küçük bir yüzdesi için etkinleştirildi. Sonunda tüm Google Fotoğraflar kullanıcılarına sunulmasını bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz