BiTaksi Üyeliği Nasıl Silinir?

0
1874

Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan BiTaksi, aldığı yeni güncellemeler sonrasında kullanım oranlarını bir hayli arttırmayı başardı. Özellikle güvenlik konusunda gelen yeni güncelleme, uygulamanın eleştiri almasına neden olan bazı sistemleri de değiştirdi ve uygulamanın çok daha işlevsel hale gelmesini sağladı.

Öyle ki son dönem kullanım oranlarının en az %25 oranında artış gösterildiği belirtiliyor. Hal böyle olunca uygulama her geçen gün biraz daha merak ediliyor. En basite indirgeyecek olursak, kullanıcıların en çok merak ettikleri kısım üye olma ve üyeliğin silinmesi işlemlerinin nasıl yapılacağı. Önce kısaca uygulamadan bahsedip bu detaylar hakkında bilgiler verelim.

BiTaksi Nedir?

Takip edenlerin çok yakından bileceği gibi BiTaksi uygulaması, taksicilerle müşterileri bir araya getiren bir uygulama. Akıllı telefonunuz üzerinden konumunuza göre kolayca taksi çağırmanız mümkün oluyor. Aldığınız hizmete not vermek, yorumlar yapmak ve daha birçok ayrıcalıkta var.

BiTaksi Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Gelelim uygulamaya nasıl üye olunacağına. Üye olma işlemi de oldukça basit.

  • Uygulama mağazalarından BiTaksi uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
  • Google Play Store için buradan, App Store için buradan uygulamayı indirin.
  • Uygulamayı açtıktan sonra üst köşede yer alan üç çizgi kısmına tıklamanız ve ardından “üye ol” sekmesine tıklamanız gerekiyor.

BiTaksi

  • Burada kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra üye ol butonunu kullanmanız yeterli. Cep telefonunuzu da onayladıktan sonra işlem tamam.

BiTaksi Üyeliği Nasıl Tamamen Silinir?

Üye ol kısmı genelde bilinen bir kısım ama uygulamayı artık kullanmak istemiyorsanız, üyelik silme işlemi de yapabiliyorsunuz. Bu kısım pek bilinen bir kısım değil. Bunun için yapacağınız işlemlerde şöyle;

  • Öncelikle “hesabım” bölümüne giriyorsunuz.
  • Buradan “bilgilerim” kısmına giriyorsunuz.
  • Daha sonra “ayarlar” kısmına gelip, buradan “üyelik iptal” demeniz ve onaylamanız yeterli. Direk olarak 0850 333 4700 numarasını da arayarak hesabınızı silebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz