Facebook Arkadaşları Mail Listesi Dışa Aktarma

0
3451
Facebook Arkadaş Mail Listesi Dışa Aktarma

Facebook Arkadaş Mail Listesi Dışa Aktarma Nasıl Yapılır? Benim gibi bir web sitesi yazarıysanız, yayınladığınız yeni yazıları daha çok kişiye ulaştırmak için bir mail listesi oluşturuyor olabilirsiniz. Mail listenizde ne kadar çok mail adresi olursa, yazılarınızı o kadar çok kişiye ulaştırabilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızın mail adresleri, mail listenize önemli derecede katkı sağlayabilir. Bu nedenle, Facebook hesabınızda ekli olan tüm arkadaşlarınızın mail adreslerini dışa aktarmak isteyebilirsiniz.

Bunu yapmak için ihtiyacınız olan iki şey vardır: Bir Yahoo mail hesabı ve Facebook hesabı. Bu yazıyı okuduğunuza göre Facebook hesabınız zaten vardır. Bir Yahoo mail hesabı açmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook Arkadaş Mail Listesi Dışa Aktarma

  1. Öncelikle Yahoo mail hesabınızda oturum açın.Yahoo Mail Oturum Aç
  2. Sol üst köşede yer alan Kişiler‘e ve ardından Kişileri İçe Aktar‘a tıklayın.Yahoo Mail Kişileri İçe Aktar
  3. Şimdi Facebook giriş sayfası açılacak. E-posta adresi ve şifrenizi girerek Facebook hesabınızda oturum açın.Facebook oturum açma
  4. Giriş yaptıktan sonra, Facebook’daki tüm kişiler bir kaç seferde Yahoo kişi listenize eklenecektir. Tüm kişiler içe aktarılana ve sayfa yeniden yüklenene kadar birkaç saniye bekleyin.
  5. Şimdi tüm kişileri seçmek için onay kutusuna tıklayın ve Eylem > Dışa Aktar seçeneğine tıklayın.Yahoo Mail Kişileri Dışa Aktarma
  6. Mail adreslerini dışa aktarmak için belirtilen dosya formatlarından birini seçin ve “Şimdi Dışa Aktar” butonuna tıklayın. İndirme 5 saniye içinde başlayacaktır.Yahoo Mail Kişi Listesi Dışa Aktarma Dosya Türleri

Hepsi bu kadar! Facebook arkadaşlarınızın mail listesini dışa aktarma işlemini başarıyla yapmış oldunuz. İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızın varsayılan İndirilenler klasöründe bulabilir ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

NOT: Facebook kişi listesi mail adreslerini Gmail, Outlook veya Yandex Mail gibi servisleri kullanarak da içe aktarabilir, daha sonra da dışa aktarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz