Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi! İşte Sebep!

0
832

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Cyberpunk oyunu yine ertelenmişti hatırlarsanız. Bu sefer oyuna dair güçlü bir sebep geliyor karşımıza ve beklentiler de burada ön plana çıkarılıyor.

Geleneksel olarak değişen ve ön plana çıkarılan her bir oyun yapısı, insanlara da kolaylıkla ulaşabiliyor. Birçok oyun severin merakla ve heyecanla beklediği Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihinin 17 Eylül’e ertelendiği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Bu ertelemenin sebebinin ise oyunun PS4 ve Xbox One platformlarında kötü bir şekilde çalışması olduğu ortaya çıktı.

Güncel düzenlemeler ile ilgili olarak organize edilen her bir seçimi ve fırsatı tek bir tıklama ile kullanabilir ve ayrıntıları ile incelemeye başlayabilirsiniz. Polonya merkezli video oyunu geliştiricisi CD Projekt RED, fazlasıyla sevilen oyunu The Witcher 3: Wild Hunt ile ismini duyursa da son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 ile dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başarmıştı.

Oyun, E3’te tanıtıldığı zaman fazlasıyla ilgi çekmişti ve beklentileri artırmıştı ancak ne yazık ki geçtiğimiz günlerde oyun ile ilgili kötü bir haber resmi olarak yayınlanmıştı.

Performans güncellemeleri yapılıyor!

 Polonya’da gerçekleştirilen bir podcast’te bazı açıklamalarda bulunan kaynak, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında oyunun oynanamayacak kadar kötü bir performans sergilediğini açıkladı. Özellikle Xbox One konsolunda çok kötü bir performans gösterdiği söylenen oyunun ertelenmesinin asıl sebebinin performans yetersizliği olduğu ortaya çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz