Google Pixel Buds 2 Bluetooth Sertifikası Aldı!

0
989
Google Pixel Buds 2 kulaklık
Google Pixel Buds 2 kulaklık

Google, geçen yıl Ekim ayında, Google Pixel 4 akıllı telefon serisinin lansmanı sırasında yeni nesil Google Pixel Buds 2‘yi duyurdu . O zaman yapılan açıklamaya göre, yeni kablosuz kulaklık üretim aşamasında bilgisi paylaşıldı, ancak geçen zaman da kulaklık halen satışa sunulamadı. Kablosuz kulaklığın, Bluetooth SIG sertifikasının ortaya çıkmasıyla artık kulaklığın yakında satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Google pixel buds 2 Bluetooth sertifikası
Google pixel buds 2 Bluetooth sertifikası

Bluetooth sertifikasın da, Google Pixel Buds 2 için iki adet model numarası yer alıyor. Bu numaralar sağ ve sol kulaklık için ayrı iki adet model numarasına (G1007 – G1008) sahip olduğu anlamına geliyor. Sertifika da Google Pixel Buds’ın Bluetooth 5.0 desteğine sahip olması dışında, başka bir bilgi yer almıyor. Tasarım açıklaması kısmında herhangi bir teknik özellikten bahsedilmiyor.

Google Pixel Buds kulaklık, Google Asistan’da zengin ses ve eller serbest yardımı sunacak. Binlerce kulak taramasına dayanarak kulağınızı rahatsız etmemesi için yeni bir tasarımla ortaya çıkacak. Google tarafından, kulaklığın lansman tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı, ancak Mayıs 2020 de lansmanın gerçekleşmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz