CyberPunk 2077’nin Çıkış Tarihi Ertelendi

0
969

CD Projekt Red tarafından üretilen Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi 16 Nisan 2020 açıklanmıştı, ancak yeni gelen bir açıklama çıkış tarih 17 Eylül 2020’ye ötelendi.

CD Projekt Red, 2015 yılında The Witcher 3: The Wild Hunt oyunu ile bir çok ödül kazanmasından dolayı, yeni çıkacak oyunu Cyberpunk 2077 yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olmaya başladı. CD Projekt Red Twitter üzerinden aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“Şu anda oyun tam ve oynanabilir olduğu bir aşamadayız, ancak hala yapılması gereken işler var. Night City içerik ve ziyaret edilecek yerlerle dolu, ancak karmaşıklığı nedeniyle hepsinin üzerinden tekrar geçmemiz gerekiyor, bitirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız var. Cyberpunk 2077’nin en büyük başarımız olmasını istiyoruz ve lansman ertelemesi bize oyunu mükemmelleştirmek için gerekli zamanı verecektir. ”

Gecikme, özellikle şirketin 2013’ten beri üzerinde çalıştığı bildirilen bir oyun için hayal kırıklığı yaratıyor olsa da, şirketin detaylara dikkat ettiğini de gösteriyor. Diğer şirketler bunları düzeltmek için büyük yamalar gerektiren hata dolu oyunlar yayınlarken, CD Projekt Red bunu yeni nesil konsollar için de sorunsuz çalışır halde piyasa sürerek bir başarı haline getirmeye çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz