Ünlü Yayıncı Ninja’nın Kostümü Fortnite İçinde!

0
902

Ünlü yayıncı Ninja oyunlarda büyük başarı yaratıyor ve herkes için ön plana çıkarılan çözüm yaratıyor. Bu sayede çok daha rahat ve etkin bir çözüm üretiliyor.

Merakla beklenen bir gelişme olan bu durum, yayıncılar için önemli bir gelişme yaratıyor. Burada amaç tamamen gelişimleri ön plana çıkarmak olacaktır. İşte Ninja’nın başarısının ve tanınırlığının bu kadar artmasıyla birlikte Fortnite da Ninja’yı ödüllendirmeyi düşündü. Hal böyle iken gelişimler de kendi içinde dengeli bir şekilde büyümeye başlıyor. Amaçlar ve beklentiler için daha rahat ve daha estetik bir dil üzerinde düşünceler büyüyor. Ninja, bugünden itibaren artık Fortnite’ta fiziksel olarak da yer almaya başlayacak. Fortnite, Ninja’nın kostümünü oyuna eklemeye karar verdi. Peki ama süreçler nasıl işleyecek dersiniz? Gelin sizinle birlikte her amaçları ortaya çıkaralım.

Yeni gelişmeler oyunlara dahil oluyor!

Sosal medya hesabı olan twitter üzerinden duyuru yapan ünlü yayıncı, kendine has bir gelişim ile bu durumları çok daha hızlı bir şekilde organize ediyor. Burada amaç tamamen değişken ve yenilikçi bir dil üzerinde durmak olduğu için sizler de zaman kaybetmeyin. Fortnite’a eklenişini Twitter üzerinden duyuran Ninja, oyuna başladığından beri kendi kostümünün oyunda olmasını hayal ettiğini belirtti. Bu sayede çok daha keyifli bir kullanım bulunuyor. Fortnite’a eklenen Ninja kostümleri, Ninja’nın da paylaştığı üzere perşembe gününden pazar gününe kadar Epic mağazasından satın alınabilecek.

Her yeni güncelleme ve beklenti için organize edilen bir dil bizleri bekliyor. Burada amaç tamamen değişken ve yenilikçi bir yaklaşım yaratmak olduğu için sizler de zaman kaybetmeyin. Fortnite, Ninja kostümünün yanı sıra Ninja temalı bir kazmayı da oyuna ekledi. Bunun yanı sıra Ninja temalı bir sırt çantası ve Ninja’nın meşhur ve bir o kadar da ‘berbat’ dansını oyuna taşıyacak yeni bir emote da Fortnite oyuncularının satın alabilecekleri görünümlere eklendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz