Cybertruck ve Cyberquad Klip Çekti!

0
1038

Elon Musk tarafından tanıtılan ve oldukça sevilen, en azından ilk zamanlar değil de sonraları ilgi çekmeye başlayan Cybertruck ve Cyberquad  araçları için çok fazla şey söyleniyor. Kişilerin isteklerine ve beklentilerine dair yapılacak olan her bir ayrıntı ve güncel hizmet bizlere de farklı bir yaklaşım yaratıyor diyebiliriz. Yenilikler, hizmetler ve güncellemeler için tek bir tıklama yeterli olacaktır ve bu çalışmalar için çok daha farklı ve ayrıcalıklı bir yere ulaşmış oluyoruz.

Cybertruck ve Cyberquad ile ilgili çekilen klip, asında farklı bir klip ama içerikte bu iki araç da yer alıyor ve oldukça keyifli ortamlar çıkıyor karşımıza. Bu yüzden de çok sevildiğini söyleyebiliriz bu klibin. Klibe dair detaylara bakacak olursak, Tesla ile ilgili aracın iki kardeş olarak kullanıldığını görebiliriz. Elon Musk araç ile birlikte bir de ATV motorun geleceğini söylemişti ve özellikle kampçılar için bir de ATV konabileceğini söylemişti aracın bagajına. Bu yüzden söylentiler ve yapılanlar çok farklı bir çalışma çıkarıyor karşımıza.

Elon Musk ve Travis Scott Arkadaşlığı

Bu gelişimli birlikte araç üzerende de çok farklı seçenekler bulunuyor. Öyleyse Tesla’nın yeni araçları Travis Scott’ın klibinde neden yer alıyor? Bu soruyu cevaplamak için Tesla’nın olmayan denebilecek reklam politikasına iniş yapabiliriz. Bildiğiniz üzere Tesla, hiç reklam yapmayan ancak muhteşem satış rakamlarına ulaşabilen bir şirket.

Bu yüzden de Elon Musk, Travis Scott ve birkaç arkadaşıyla birlikte bir partide yer alıyor. Dolayısıyla bu, akıllara başka bir soruyu da takıyor: Elon Musk, arkadaşına iyilik yapmak için mi araçları klibe ekletti yoksa reklam olsun diye mi? Ayrıca klipte Cyber araçlarının dışında Boring Company’nin Not-A-Flamethrower ürününü de gördünüz mü? Görüşlerinizi aşağıda belirtebilirisiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz