Değeri 32 TL Olan Oyun Kısa Süre Ücretsiz!

0
981

Her an yeni promosyonlar düzenleyerek bazı oyunları ücretsiz olarak indirmeye fırsat veren Epic Games, bu kez de yeni oyunlar ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. En son 2020 yılına girerken yaptığı çalışmaları görmüş ve ücretsiz indirme fırsatına erişmiştik.

Bu sefer sunulan oyun Thunder Lotus tarafından geliştirilen bir oyun ve Temmuz 2017 senesinde piyasaya sürülen bir oyun. Bu oyuna 16 Ocak tarihine kadar ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Bu oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken önemli bir süreç olan indirme sürecini yapmanız hepsi bu. Oyuna dair merak edilenler ise şöyle. Yapımcısı oyunu şu şekilde tanımlıyor: Sundered, kadim büyülü güçlere karşı koyabileceğin ya da bu güçleri kabul edeceğin, elle çizilmiş, kaotik bir metroidvania oyunudur. H.P. Lovecraft’in eserlerinden esinlenen ve sürekli değişen bir dünyada sürülerce korkunç düşmanla karşılaşacaksın.

Oyunun işletim sistem gereksinimleri şu şekilde:

Minimum sistem gereksinimleri;

– İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 (64-bit)
– İşlemci: 1.8 GHz
– Bellek: 4 GB RAM
– Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Şeklinde karşımıza çıkıyor. Beklentilerin ve ihtiyaçların tamamen değişen ve yenilenen bu çalışmalar ile sizler de kolaylıkla güncel olarak bu oyunu indirebilir ve kendinize göre bir düzenleme yapabilirsiniz. Amaç burada tamamen sizin için ön plana çıkarılan bir seçenek kullanmak ve hepsi için de beklentilerin tamamını ön plana çıkarmak olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz