Nissan Tüm Elektrikli Araçları Dövecek!

0
913

Nissan tarafından elektrikli araç piyasasına güçlü bir giriş yapılması bekleniyor. Ariya ile ilgili olarak pek çok söylenti ve duyuru ön plana çıkaran marka, herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir seçenek oluşturuluyor.

Bu yüzden de dileyen herkes için farklı ve ihtiyaçlara yönelik cevaplar verilen bir beklenti ve çalışma ön plana çıkarılabiliyor. Aslında burada bütün amaç kişisel beklentilerin ve yeniliklerin kendine has olarak ön plana çıkması oluyor. Nissan CES 2020 üzerinde yaptığı tanıtım ile elektrikli araç piyasasına dair geniş ve etkin bir dil yaratıyor. Bu yüzden araçlara dair verilen menziller 482 KM olarak değişiyor. Elektrikli araç piyasasında önemli olan şeyler pildir. Nissan da bu konuda önemli bir ilerleme yaratmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Japon ürünü Nissan, kendine dair geniş bir çalışma yapacak gibi. Japonya merkezli otomobil üreticisi, bu aracında kendisine ait olan ProPilo Assist sürücüsüz araç teknolojisinin ikinci neslini kullanacak. Bu sayede hem elektirik kullanımı, hem de sürat yönetimi gibi pek çok seçimi de kendine has bir dilde ön plana çıkarmış olacak. Bu teknoloji koşullu otomasyon için 3. seviye temassız sürüş sağlıyor. Haliyle de kolay bir yöntem ve hızlı bir kullanım ile ön plana çıkarılacak olan bir teknolojiden bahsedebiliriz. Extreme Tech’te yer alan habere göre Nissan Ariya’nın fiyatı 40 bin dolardan (vergiler hariç 235 bin TL) başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz