Dell XPS 13’e Ekran Güncellemesi Geliyor!

0
912

Dell, CES Tüketici Elektronik Fuarı hemen öncesinde XPS 13 dizüstü bilgisayarı için yeni bir güncelleme yaptığını duyurdu. Dell yeni model güncellemesi ile çerçeveyi en düşük seviyelere indirerek çarpıcı bir tasarıma sahip dizüstü bilgisayar yapıyor.

2020 güncellenmiş model ile alt çerçeve boyutu neredeyse 15 mm küçülmüş görünüyor. Alt çerçevenin incelmesiyle ekranı çerçeveleyen siyah çerçeve tüm ekran etrafında eşit görünüyor. Dell bu yeni ekran tasarımıyla birlikte Full HD ve 4K çözünürlük seçenekleri de sunuyor.

Dell XPS 13 (2020) yeni güncelleme ile, klavye tuşlarının alanını en üst seviyede genişletmek için kenarlarda boşluk bırakmadan uçtan uca tuşları konumlandırılmış. Touchpad kısmında ise, dizüstü bilgisayarlarda oluşan büyük touchpad eğilimi ile, selefinden yüzde 17 daha büyümüş.

Dell XPS 13, Ultra taşınabilir cihazlar için tasarlanan Intel’in 10. nesil 10nm yonga seti (Ice Lake) i3, i5 ve i7 işlemci seçenekleri ile gelecek. Henüz fiyatlandırma ve piyasaya sunulma tarihiyle ilgili bir bilgi yok, ancak Dell en son dizüstü bilgisayar modellerini CES 2020’de sergileyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz