Xiaomi Watch Color Bu Ay Satışta!

0
863

Xiaomi Watch Color akıllı saat, 3 Ocak’ta Çin’de satışa sunulacak, Mi.com üzerinden ön sipariş verilebiliyor. Yeni teknoloji ve eski klasik saat tarzının harmanlandığı güzel bir tasarıma sahip olan akıllı saat oldukça şık görünüyor. Xiaomi Watch Color, Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarıyla geliyor.

Xiaomi Watch Color 46.2 mm çapında 454 x 454 piksel çözünürlükte ve 1.39 inç AMOLED ekrana sahip, bu ekran paslanmaz çelik çerçeve ile tamamlanıyor. Akıllı saat 50 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip. Ortam ışığı sensörü, bir jiroskop, bir jeomanyetik sensör, bir ivmeölçer ve bir barometre sensörü gibi standart olarak gelen sensörlere sahip. 420mAh pilin, saat modunda 14 gün, temel modda 22 gün ve açık hava sporları modun da 22 saate kadar dayanacağı iddia ediliyor. Xiaomi, kilitlenebilen tescilli dairesel şarj cihazıyla birlikte geliyor. Akıllı saat, koşu, patika koşusu, koşu bandı koşusu, tırmanma, açık hava bisiklet, eliptik eğitim, yürüyüş, ücretsiz eğitim, kapalı yüzme ve açık yüzme de dahil olmak üzere toplam 10 aktiviteyi takip edebilecek. Kapalı ve açık yüzme takip özelliği OTA güncellemesi ile kullanılabilecek.

Akıllı saat ayrıca VO2Max özelliği ile birlikte, fiziksel aktiviteyi analiz etmek ve profesyonel eğitim rehberliği sağlamak için ‘FIRSTBEAT’ uygulamasını kullanacak. Xiaomi Watch Color’da 24 saat kalp atış hızı izleme, stres seviyesi ve uyku izleme özelliği de bulunuyor. Aynı zamanda enerji seviyelerini de izleyecek ve kullanıcılara aşırı fiziksel aktivitelerde mola vermelerini önerecek güzel özellikleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz