Devil May Cry 3 Se Oyununa Yeni Sistem!

0
915

17 Şubat 2005 çıkışlı olarak bilinen Devil May Cry 3, bazı farklı değişiklikleri ön plana çıkarıyor ve bizler için de bu aşamaları ve amaçları kullanmanızı sağlıyor. Bu yüzden de değişikliklerin ve güncel hizmetlerin ön plana çıkmasını da kolaylıkla görüyoruz.

Geçtiğimiz yıldan itibaren yapılan açıklamalar ile Nintendo Store üzerinde yer alan ve 20 Şubat 2020 tarihinden itibaren erişilebilecek olan oyunlar için sizler de kendinize has bir çalışma ve beklenti olarak ön plana çıkarabileceksiniz bu oyunu. Devil May Cry 3 Special Edition, Nintendo Switch için bazı özelleştirmelerle birlikte geleceği için oyuna dair de söyleyecek çok fazla şey olacak diyebiliriz..

Oyun hakkında geçtiğimiz günlerde Devil May Cry’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan video, bunun ipuçlarını vermişti. Bakalım bu beklentiler karşımıza ne kadar yeni ve ne kadar etkili bir oyun çıkaracak merakla bekliyoruz. Şimdiyse oyunun internet sitesinde yeni ‘Style Change’ sisteminin geleceğine dair verilere ulaşıldı.

Özel olarak tanıtılan oyun, geliştirici Matt Walker, bu haftanın başlarında paylaşılan videoda önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek için oyun motive olduklarını ve yeni şeyler ekleyeceklerini söyleyerek sunulmuştu hatırlarsanız.

Videonun ilerleyen kısımlarında duyurular için 16 Ocak, 30 Ocak ve 13 Şubat tarihlerini veren Walker, bu tarihlerde nelerin duyurulacağı hakkındaysa detay vermemişti. Bakalım bu süreçlerde oyunlara dair gelişimler nasıl olacak ve ne şekilde bir erişim yaratmış olacağız. İnsanların merakla bekleyişini ön plana çıkarabilmek adına güncel oyunları sizler için sunmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz