Lol’den Geliştirici Videosu Geliyor!

0
812

Pek çok kişinin sevdiği oyunlardan biri olan Lol, Riot Games tarafından hazırlanan oyunlardan oluşuyor ve hemen hemen herkesi kendine has bir ilerleme ile etkiliyor. Bu sayede süreçler de farklı bir dilde ilerlemiş ve karşımıza çıkmış oluyor. Geride bıraktığımız haftanın Riot Games açısından oldukça yoğun geçtiğini söyleyebiliriz zira şirket hafta boyunca yeni sezon tanıtım videoları, 2020 planına genel bakış ve yeni bir sinematik videonun yayınlanması gibi pek çok önemli işe imza attı. Süreç olarak gayet farklı ve etkin bir dilde ön plana çıkarılan bu seçimleri sizler de tek bir tıklama ile inceleyebilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapılan çalışmalarda insanların hikayelerini anlatmak için de bu teknikleri kullandığı görülüyor. Ancak ikinci sezonun gelmesiyle yayınlanan “2020’de Evren” başlıklı bir video, Runeterra dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmemize olanak sağlıyor. Profesyonel yenilikler ve uygun ödeme seçenekleri ile ön plana çıkarılan bu teknikler ve çalışmalar, bizler için de farklı ve özel bir yapıda çalışma sağlıyor. Amaçlar ve yenilikler herkes için değişken bir dil oluştursa da, kişilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılaştırmamızı sağlıyor diyebiliriz.

Oyunlara dair gelişimler de bu sayede büyümüş ve ilerlemiş oluyor. Bakalım bu süreçler ve yenilikler karşımıza nasıl bir süreç ve beklenti çıkaracak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz