Fortnite Yayıncısından Annesine Kredi Desteği!

0
1041

Twitch’in en popüler Fortnite yayıncılarından biri olan Aydan Conrad, platformdan elde ettiği gelirlerle annesinin öğrenci kredisi borcunu ödedi.

Müjdeyi vermek için canlı yayında annesini arayan genç yayıncı, Twitch tarihinin en güzel anlarından birine imza attı.

Öğrenci kredisi borcu, Türkiye gibi Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) de en önemli konu başlıklarından bir tanesi. Yapılan araştırmalar, 2016 yılındaki üniversite mezunlarının ortalama 37.000 dolardan fazla borcu olduğunu gösteriyor. Bu da 10 yıllık bir geri ödeme planında aylık 380 doların üzerinde bir taksit yükü anlamına geliyor. 

Canlı yayın üzerinde duyurulan o haberi şu şekilde ön plana çıkarabiliriz. Genellikle KYK borçları pek çok kişi için sorun haline geliyor ve bir şekilde geri ödeme planlarında da sorunlar yaşanıyor.

İşte canlı yayında duyurulan o haber!


Yeni nesil yaşamlar içerisinde yer alan bu tarz durumlar, pek çok kişiyi kendine has bir yapıda mutlu etmeye yetiyor ve insanlarla ilgili çözümler de ön plana çıkıyor.

Aşama aşama değişebilecek olan bu ödeme planları, herkese dokunabilen bir seçenek olduğu için sizler de zaman kaybetmeden bu aşamaların tamamını kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz