PS5 Sahte Videosu Pek Çok Kişiyi Üzdü!

0
929

Bir YouTube kanalı, PlayStation 5’e ait olduğunu iddia ettiği sahte bir video oluşturdu ve paylaştı. Videonun internet ortamında yüzbinlerce etkileşim almasının ardından yeni bir video daha çeken kanal, söz konusu videonun sahte olduğunu açıkladı.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, 2020 yılının sonunda yeni oyun konsolu PlayStation 5’i oyunseverlerle buluşturacak. Şirket, bugüne kadar yaptığı açıklamalarla oyunseverlerin beklentilerini iyiden iyiye yükseltti. Üstelik PlayStation 5’in tüm özellikleri açıklanmadığı için oyunseverler, PlayStation 5’le ilgili ortaya çıkan en ufak bir haberi büyük bir heyecanla takip ediyorlar.

Sahte video ortalığı karıştırdı!

Sony’nin yaklaşmakta olan oyun konsoluyla ilgili bugüne dek onlarca iddia ortaya atıldı. Hatta hemen aşağıda gördüğünüz fotoğraf, ilk kez ortaya çıktığında PlayStation 5’in kendisini temsil ettiği söyleniyordu.

Ancak daha sonradan, söz konusu fotoğrafın PlayStation 5’in kendisini değil, geliştirme kitini gösterdiği ortaya çıktı. Şimdi yine PlayStation 5’le ilgili ortaya atılan sahte bir iddia, oyunseverlerin kafasını karıştırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz