Game of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

0
1221
Game of Thrones 8. Sezon

Her sene 8-10 bölüm olarak yayınlanmasına rağmen, gerek senaryosu gerekse de oyuncularının performansı ile yıl boyunca konuşulmaya devam eden HBO yapımı dizi Game of Thrones, son olarak 7.sezon ile yayınlandı. 6 sezondur beklenen büyük savaşların ise 7.sezonda karşımıza çıktığını gördük. Başarılı bir hikaye ile dikkat çeken 7.sezon final bölümünde ise savaşın sonunda başladığını gördük. Haliyle Game of Thrones 8. Sezon daha da merak edilmeye başlandı. Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı konusunda ise resmi açıklama geldi.

Game of Thrones 8. Sezon İçin Maisie Williams Açıklaması

Dizinin oyuncularından biri olan Maisie Williams tarafından merakla beklenen yayın süresi konusunda yeni açıklama yayınlandı. Ünlü isim yaptığı açıklamada Game of Thrones 8. Sezon başlangıç tarihinin Nisan 2019 olduğuna yer verildi. Yeni sezonun yayınlanması konusunda yapılan bu açıklamanın ardından bölümler konusunda da bilgiler verildi.

Game of Thrones 8. Sezon

Buna göre yeni sezonun çok daha kısa süreli bölümlerle yayınlanacağı açıklandı. İlk olarak yeni sezonun 6 bölümden oluşacağı açıklandı. Ancak bu bölümlerin süresinin ise daha fazla olduğunu göreceğiz.

Muhtemelen 80-90 dakikalık bölümler görmek mümkün olacak. HBO detayları konusunda da yeni bilgiler vermeye başlayacaktır. Şu an için HBO tarafından konu hakkında detayları içeren ve süre bilgisi veren bir açıklama gelmedi. Bunun için birkaç ay bekledikten sonra bilgileri almaya başlayacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz