Godfall Oyunu Ps5 İçin Tekrar Geliştiriliyor!

0
791

Oyun severlerin merakla beklediği oyunlardan olan Godfall, kesinlikle en hızlı şekilde geliştiriliyor ve bu sayede kişilerin de isteklerine bir cevap yaratıyor.

PlayStation 5 için duyurulan ilk oyun olan Godfall’dan yeni görüntüler ortaya çıktı. Söz konusu bu oyun uzun süredik bekleniyordu ve herkes için de keyifli bir ortam yaratıyordu. Henüz yayınlanmamış bir fragmandan elde edilen görüntüler, oyunun savaş mekaniklerini gösteriyor.

Bu sayede de çok fazla kişinin ilgisini çekecek ve gerçekçi bir oyun olarak karşımıza çıkacak diyebiliriz. Sony, geçtiğimiz yıl yeni nesil konsolu PlayStation 5’in 2020 sonlarına doğru piyasaya sürüleceğini açıklamış, ardından The Game Awards 2019 etkinliklerinde PS5 için duyurulan ilk oyun Godfall olmuştu. Bu süreçler için daha rahat ve daha verimli bir yaklaşımı tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. An itibarıyla Godfall’ın savaş mekaniklerine odaklanan ilk görüntüleri ortaya çıktı. Bakalım daha nasıl bir ilerleme göreceğiz ve oyun severlere nasıl seslenmiş olacağız burada.

Gelişmeler hızla ilerliyor!

Gelişmeler gerçek bir hızla ilerlediği için de herkese dair bir yenilik durumu söz konusu diyebiliriz. Hem daha rahat hem de daha etkin ve özverili bir çalışma planı üzerinden ilerlerken, kişilerin de bu amaçlarla ve beklentilerle ilerlediğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz