Resident Evil 2 Remake ve Monster Hunter World İçin Çıplak Mod!

0
1034

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından birkaçı olan RE2 ve MHW oyunu için pek çok gelişim sağlanıyor. Bu sefer bu gelişimler doğrudan modlar üzerinde oldu.

Kişisel beklentileri de kişisel insanların düşüncelerine göre ilerleten bu oyun, daha rahat ve hızlı bir yapıda ilerliyor. Oyunseverlerin büyük bir ilgi gösterdiği Resident Evil 2 Remake ve Monster Hunter World Iceborne için çıplak modlar geliştirildi. Söz konusu bu modlar herkes için daha rahat ve hızlı ilerleme gösetriyor diyebiliriz. Resident Evil 2 Remake için geliştirilen mod, oyundaki erkek karakteri, Monster Hunter World Iceborne için geliştirilen çıplak mod ise kadın karakterleri çıplaklaştırıyor. Hızlı ve gelişmiş bir yapıda karşımıza çıkan bu oyun bilimsel yapıları da ön plana çıkarıyor.

Gelişimde hızlı adımlar!

Hem daha hızlı hem de daha verimli bir yaklaşım herkesi etkileyeceği için sizler de kendinize dair görüşleri kolaylıkla görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Oyunseverler, 2019 yılında pek çok oyunun hem duyurusuyla tanıştılar hem de pek çok yeni oyunla tanıştılar. Oyunseverlerin geçtiğimiz yıl tanıştığı oyunlardan ikisi ise Resident Evil 2 Remake ve Monster Hunter World Iceborne’du ve bu oyunlar, hem uzunca bir süre beklendi hem de oyunseverler tarafından büyük bir ilgi gördü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz