Havalimanındaki Ekranda PS4 Oynayan Adam

0
907

ABD üzerinde bulunan havalimanında bir adam uçağını beklerken çok sıkılmış ve yanında yer alan ps4 ü bir ekrana bağlayıp hemen oyun oynamaya başlamış. Malumunuz havalimanında yer alan etkinlikler çok sıkıcıdır. Bu yüzden de insanlar bir şekilde kendilerini çözüme götürmek istiyor.

Yapılan çalışmalar ve etkinlikler kendine has bir çalışma oluşturduğu için, beklentileri ve yenilikleri de ayrıcalıklı olarak ön plana çıkarıyor. Havaalanlarında beklemek çoğu insan için oldukça sıkıcıdır. Hele bir de uçak rötar yaptıysa, bu durum bir tık daha can sıkıcı hale gelmeye başlar. ABD’de bulunan Portland Uluslararası Havaalanı’ndaki bir adam, bu can sıkıntısına oldukça ilginç bir çözüm buldu. Haberimize konu olan adam, yanındaki PlayStation 4 konsolunu çantasından çıkararak, havaalanında bulunan bir bilgi ekranına bağlandı ve Apex Legends oynadı.

Profesyonel oyunlar ile ps4 sistemi!

Profesyonel bir çalışma ile kendine has bir çerçeve yaratan bu durum, oyunlarla ilgili de geçişler yaratıyor. Çevresindeki meraklı bakışlara rağmen oyununu yüksek konsantrasyonla oynamayı sürdüren adam, bu ilginç ‘hijack’ yöntemi ile havaalanı güvenliğini alarma geçirdi. Hijack, bilgisayar üzerindeki herhangi bir yazılımın sistemi ele geçirmesi anlamına geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz