Instagram Yeni Filtrelere Hazırlanıyor!

0
900

Güncel teknolojik ilerlemeler ile karşımıza çıkan Instagram, yeni gelişmeleri herkes için ön plana çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor. Bizler için de bu beklentileri ve yenilikleri kendine has bir dilde büyüttüğü için de beklentilerimize daha hızlı dokunmuş oluyoruz. Amacımız tamamen hızlı ve tamamen yenilikçi bir dil ile çalışmaları organize etmek oluyor.

Peki ama bu sene instagram nasıl yenilikler yapacak dersiniz? Gelin hepsine yakından bir göz atalım ve ihtiyaçlara da bu aşamalardan dokunmuş olalım. Bildiğiniz gibi herkes için farklı ve bir o kadar da değişken bir düzenleme yapılıyor. Instagram sistemi insanların isteklerini değiştiren ve onları da kendi içinde değiştiren bir yapıya sahip. Bu yüzden de aşama aşama ve beklentiler odağında değişen bir çözüm sunuluyor.

Yeni düzenlemelerde filtre sistemleri de farklı ve ayrıcalıklı olarak büyümüş olacak ve organize edilen her bir çözümü de kendi içinde değiştirmiş ve yenilemiş olacağız. Sizinle ilgili filtre düzenlemeleri de biraz daha kullanıcı odaklı olacak gibi. Yani artık feyk hesaplar kapanacak. Bunun anlaşılmaşı için bir şekilde teyit sistemi kurulacak ve bu teyitlere dönüş olmayınca hesaplar kapanmaya başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz