iOS Cihazlar İçin, Daha Hızlı Facebook Messenger Uygulaması Geliyor!

0
1712
iOS yeni Facebook Messenger uygulaması
iOS yeni Facebook Messenger uygulaması

Facebook’un tüm hizmetlerini tek bir uygulamaya entegre etmesi çok zaman alacak ve sonunda başarılı olup olmayacağı da belli değil. Ancak her büyük çaba küçük bir adımla başlar ve bugün Facebook bunun için bir adım attı.

Sosyal ağ devi, iOS cihazlar için daha temiz, daha küçük ve daha hızlı bir Messenger uygulaması başlattığını duyurdu . İOS için yeni Messenger, önceki uygulamanın yalnızca 1 / 4’ü boyutunda ve 1,7 milyon satırdan oluşan uygulama yeni güncelleme ile sadece 360.000 satır kod içeriyor.

Bu nedenle, uygulama iki kat daha hızlı yüklenecek ve çalışırken çok daha az kaynak tüketecek. Bir diğer önemli özellik ise, iOS için Messenger artık her zamankinden daha basit bir arayüze sahip olması. Facebook kişi listesini 40 versiyondan sadece bire indirirek kaynak kullanımını azalttı.

Uygulama sıfırdan yeniden oluşturulmuş olsa da, bazı özellikler geçici olarak kullanılamayabilir, ancak Facebook bunları mümkün olan en kısa sürede çalışır hale getirmek için çalışmalara devam ediyor.

Facebook Mesenger’ı iOS telefonuma ne zaman indirebilirim?

Facebook iOS için yeni Messenger’ı kullanıma sunmaya başladı, ancak uygulamanın herkes için görünür olması biraz zaman alabilir, bu yüzden henüz App Store’da görmüyorsanız beklemeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz