Mario Kart Çok Oyunculu Sürümü Yakında iOS’ta!

0
1033
Nintendo Mario Kart on iOS
Nintendo Mario Kart on iOS

Üç aylık beta testinden sonra Nintendo bu hafta Mario Kart oyununu çok oyunculu sürümün iOS kullanıcıları için App Store ekleneceğini duyurdu. Oyunun güzel yanlarından bir tanesi de, Gold Pass ödemesi yapılmadan da tüm oyuncuların çok oyunculu özelliklere erişebilecek.

Nintendo, bir süre önce Gold Pass için 5 $ ödeyen kullanıcılara bazı avantajlar sunan premium abonelik modeli tanıtmıştı. Beta sürümündeyken, yalnızca Gold Pass abonelerinin Mario Kart‘ta çok oyunculu oyunlara erişimi vardı. Ancak, bu hafta oyun piyasaya sürüldüğünde, sadece Gold Pass için ödeme yapanlar tarafından erişilebilen Altın Yarışları hariç herkese açık olacak.

Nintendo, iOS’taki Mario Kart’ta üç tür gerçek zamanlı çok oyunculu yarışın sunulacağını açıkladı:

  • Yakındaki Arkadaşlarınız veya Diğer oyuncularla: Kendi kurallarınızı seçin, arkadaşlarınızla veya yakındaki diğer kullanıcılarla yarışın.
  • Standart Yarışlar: Her gün değişen kurallarla derecenizi yükseltmek için dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yarışın.
  • Altın Yarışlar: Sadece MKT Gold Pass Aboneleri tarafından kullanılabilir, en yüksek sınıf için en iyinin en iyisi ile yarışır.

Mario Kart Çok oyunculu sürümünü ne zaman oynayabilirim?

Mario Kart oyununu oynuyorsanız, 8 Mart saat 20.00’den itibaren çok oyunculu oyunların iOS cihazlarda resmi olarak kullanılabileceğini bilmekten mutluluk duyacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz