Kayıp Valve Projesi Ortaya Çıktı!

0
826

Gündeme dair pek çok gelişme ile karşımıza çıkan oyun dünyası, kendine has ve yoğun bir denge ile ön plana çıkarılıyor! Oyun dünyasının renkli yaklaşımları da yine aynı şekilde güncel bir hizmet ve beklenti oluşturuyor.

Oyun dünyasının önde gelen isimlerinden Valve firmasının izniyle resmi olarak yayına sunulan bir video dizisi, efsanevi olarak nitelendirilen F-Stop hakkında bilinmesi gereken birçok şeyi ortaya çıkardı. Videoya göre oyuncular nesneleri fotoğraflayıp kopyalayarak oyundaki bulmacaları çözebilecek.

Günümüzün belki de en çok sevilen oyunlarından olan Valve yönetimi, kendine has oyunlar üreterek oldukça hızlı bir ilerleme kat ediyor. Orange Box’ın piyasaya sürülmesinin hemen ardından kısa bir süre sonra Valve ile ilgili olarak gelişimler ve değişimler de karşımıza çıkmaya başlıyor. Bu yüzden F – Stop olarak organize edilen seçimleri de kullanmış ve görmüş oluyoruz.

Güncellemeler devam ediyor!

Bu durumlar ilerlerken  Lunch House Software tarafından yapılan Exposure adlı, çok yakında gelecek bir YouTube dizisi, sadece F-Stop‘un nasıl çalışacağını açıklamakla kalmayacak, aslında projenin artık harekete geçmesini sağlayacak gibi görünüyor. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz